E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Komplexní veterinární přípravek s příznivým vlivem na zuby a kosti

Komplexní veterinární přípravek s příznivým vlivem na zuby a kosti

Komplexní veterinární přípravek s příznivým vlivem na zuby a kosti, poznejte sílu korálových minerálů, které mají vyvážený poměr vápníku a hořčíku přesně tak, jak příroda sama chtěla.

Kromě korálových minerálů v naší kapsli ještě naleznete omega-3 mastné kyseliny z lněného semínka, prášek ze sladkovodní řasy chlorelly pyrenoidosy, spiruliny platensis a mladých výhonků tolice vojtěšky pěstované v čisté australské půdě bez umělých hnojiv a sklizené přesně v době, kdy obsahuje nejvíce živin.

Tyto prášky z vojtěšky, chlorelly a spiruliny obsahují řadu vitamínů, jež se podílí na příznivém působení vápníku na kosti a zuby koček a psů. V neposlední řadě napomáhají detoxikovat jejich organizmus od těžkých kovů a podporují zdravé zažívání.

V našich želatinových kapslích naleznete pouze extrakty a prášky z řas. Jsou vyráběny bez plnidel, mazadel, stearátu, éček a dalších přídatných látek, které se zdravím nemají nic společného.

Jediný čistě přírodní produkt pro kočky a psy na našem trhu.

Schváleno Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 162-14/C.

V balení naleznete 120 kapslí.


(id:pes-3)
899,-
 -56%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Kupte 5 našich výrobků a získejte 6. ZDARMA. Produkt, který budete chtít zdarma si vyberte a napište nám jeho druh do poznámky k objednáce (pouze v ceně do 399 Kč)
Nakupujte od 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!

Naturgreen dog & cat vám představuje

Komplexní veterinární přípravek s příznivým vlivem na zuby a kosti

Korálový vápník je jeden s nejlépe vstřebatelných vápníků na světě. Kromě kalcia v něm nalezneme také hořčí a 73 dalších minerálů a stopových prvků, které organismus vašeho mazlíčka potřebuje ke správnému fungování. Minerály v těle zvířat neslouží pouze ke správné stavbě kostí a zubů, ale podílí se i na procesech látkové výměny, dobré funkci nervové soustavy a také například na hormonální rovnováze v těle.

Omega-3 mastné kyseliny extrahované z lněného semínka se spolupodílejí na správném zabudování vápníku do kostí a zubů v kooperaci s vitamíny z vojtěšky. Vojtěška obsahuje všechny vitamíny rozpustné v tucích – A, D, E, K, železo, draslík a fosfor. Chlorofyl, který v tělech zvířat působí antisepticky je ve vojtěšce – Alfalfa i v sladkovodních řasách chlorelle i spirulině. Tyto řasy obsahují lehce stravitelné bílkoviny, nukleové kyseliny a celou řadu dalších látek, jež napomáhají vyživovat a detoxikovat těla vašich čtyřnohých mazlíčků.

Složení

Uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, extrakt ze semen lnu setého s 20 % obsahem omega-3 mastných kyselin, spirulina platensis, chlorella pyrenoidosa (dezintegrovaná řasa), tolice vojtěška (Medicago sativa) – prášek z mladých výhonků. Želatinová kapsle. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Dávkování

Druh / váha zvířete

Denní dávka

Kočky

1x denně 1 kapsle

Psi 5 – 10 Kg

2x denně 1 kapsle

Psi 10 – 20 Kg

2x denně 2 kapsle

Psi 20 – 30 Kg

2x denně 3 kapsle

Psi 30 Kg a více

3x denně 3 kapsle

Doporučené orální podání přípravku:

  • otevřete kapsli a přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti celou kapsli.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku.
  • V případě omylu a orálního užití tohoto veterinárního výrobku lidmi, vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí. V našich výrobcích pro zvířata jsou použity stejné nebo podobné čisté 100% přírodní suroviny tak, jako u výrobků pro lidi. Liší se pouze použitou kapslí (želatina) a menší (slabší) dávkou náplně v kapsli.

Způsob užití

Přípravek obsahuje látky, které váš pes či kočka potřebují neustále. Můžete mu ho podávat kontinuálně v uvedené nebo poloviční dávce, nebo zvířeti dopřejte 2x ročně 3 měsíční kůru na doplnění vápníku a dalších stopových prvků v plné dávce. Při potížích se zuby nebo u řídnutí kostí doporučujeme přípravek užívat kontinuálně v plné dávce.

Výběr produktu

Stejně jako pro sebe, tak i pro své kočičky a pejsky vybírejte vždy přírodní produkty bez pojiv éček, protispékavých látek a dalších chemikálií. Není důvod je do kapslí přidávat a platit tak za něco, co vlastně nechcete a zdraví vašich mazlíčků to neprospívá. Vždyť až polovina váhy tabletky jsou jen plnidla a látky, které způsobují to, aby držela po hromadě.

Proto naše přírodní směsi extraktů a prášků z řas plníme pouze do želatinových kapslí. Pečlivě jsme vybrali společnost, která nám kapsle dovede naplnit i bez mazadel, avšak za trochu vyšší cenu, protože kapsle tak dokonale ve stroji nekloužou, jako když se tyto chemikálie použijí. Podobně je to s obsahem kapslí. Pokud se do extraktů a prášků nepřidá látka, která zaručuje jejich dokonalou sypkost, výroba je trochu složitější, ale ne nemožná. My jsme důkazem toho, že kapsli bez chemie vyrobit lze.

Více informací se dočtete v sekci: Jak vybrat správný doplněk stravy.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.zdravypejsek.cz

Země původu

Česká republika


REKLAMA

Cenné informace o přírodních produktech

http://mynatureproduct.com/biologicky-vyznam-vapniku.html

http://mynatureproduct.com/coral-calcium-morsky-koralovy-vapnik

http://mynatureproduct.com/koralove-mineraly-nastoluji-v-tele-acidobazickou-rovnovahu.html

http://mynatureproduct.com/al-fa-lfa-vojteska-bio-prasek