E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Komplexní veterinární přípravek s blahodárným vlivem na trávení

Komplexní veterinární přípravek s blahodárným vlivem na trávení

Komplexní veterinární přípravek s blahodárným vlivem na trávení, podpořte zažívací systém svých mazlíčků.

Naturgreen dog & cat uvádí novinku na náš trh!

Přípravek s blahodárným vlivem na trávení obsahuje prášek z mladého ječmene zkombinovaný s čistými přírodními extrakty z aksamitníku vzpřímeného, jitrocele indického – psyllium, kořene kurkumovníku dlouhého a Aloe Vera.

V našich želatinových kapslích naleznete pouze extrakty a prášek z mladého ječmene. Jsou vyráběny bez plnidel, mazadel, stearátu, éček a dalších přídatných látek, které se zdravím nemají nic společného. Proto se při výběru vhodného doplňku pro své mazlíčky nemůžete řídit jen cenou.

Jediný čistě přírodní produkt pro psy a kočky na našem trhu.

Schváleno Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 171-14/C.

V balení naleznete 120 kapslí po 420 mg.


(id:pes-4)
699,-
 -43%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Kupte 5 našich výrobků a získejte 6. ZDARMA. Produkt, který budete chtít zdarma si vyberte a napište nám jeho druh do poznámky k objednáce (pouze v ceně do 399 Kč)
Nakupujte od 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!

Naturgreen dog & cat vám představuje

Komplexní veterinární přípravek s blahodárným vlivem na trávení

V komplexním veterinárním přípravku s blahodárným vlivem na trávení se vzájemně podporují čisté přírodní extrakty a prášek z mladého ječmene známý také jaké Barley grassči zelený ječmen.

Mladý ječmen pochází z Australských polí, kde se rostlinky před sklizením těší slunečním svitem a dostatkem živin z čisté půdy. Nejsou synteticky hnojeny. Mladý ječmen se sklízí v době, kdy jeho lístečky obsahují nejvíce živin, poté se šetrně pomele a usuší, aby v něm živiny zůstaly neporušeny.

Aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta) je rostlina z čeledi hvězdicovitých, která obsahuje velké množství luteinu a zeaxantinu. Aksamitník slouží se zklidnění podrážděného žaludku a u nás se tradičně užívá i proti zácpě.

Psyllium je bobtnavá vláknina, která se získává z osemení jitrocele indického (Plantago ovata). Tato vláknina dovede nabobtnat a podpořit tak vylučování a změkčit stolici. Zároveň šetrně masíruje střeva zevnitř.

Kořen kurkumovníku dlouhého obsahuje tzv. kurkuminoidy, které jsou jednou z nejvíce probádaných látek na světě. Kurkumin zlepšuje trávení, stimuluje činnost žaludku, jater a žlučníku tím, že podporuje tvorbu žluči v játrech. Zároveň kurkumin slouží jakjo silný antioxidant, který chrání buňky před rakovinným bujením. V neposlední řadě kurkumin harmonizuje potíže s nadýmáním.

Aloe Vera se užívá již od starého Řecka na celou řadu neduhů a nově jej objevuje i západní svět. Jde o sukulent z čeledi žlutokapovitých, jehož dužina obsahuje například polysacharid acemanan. Ve střevech podporuje Aloe Vera propustnost sliznice, stimuluje peristaltiku a chrání střevo před poškozením.

Složení

Prášek z ječmene setého, extrakt z aksamitníku vzpřímeného s přírodním 5,5 % obsahem karotenoidů z toho 5 % luteinu, extrakt jitrocele indického (Plantago ovata), extrakt z kurkumovníku dlouhého s 95 % kurkuminoidů a extrakt z Aloe Vera. Želatinová kapsle. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Dávkování

Druh / váha zvířete

Denní dávka

Kočky

1x denně 1 kapsle

Psi 5 – 10 Kg

2x denně 1 kapsle

Psi 10 – 20 Kg

2x denně 2 kapsle

Psi 20 – 30 Kg

2x denně 3 kapsle

Psi 30 Kg a více

3x denně 3 kapsle

Doporučené orální podání přípravku:

  • otevřete kapsli a přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti celou kapsli.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku. 
  • V případě omylu a orálního užití tohoto veterinárního výrobku lidmi, vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí. V našich výrobcích pro zvířata jsou použity stejné nebo podobné čisté 100% přírodní suroviny tak, jako u výrobků pro lidi. Liší se pouze použitou kapslí (želatina) a menší (slabší) dávkou náplně v kapsli.

Způsob užití

Při problémech se zácpou podávejte podávejte přípravek kočce či psu v plné dávce. Zvažte také zda nepotřebuje vaše zvíře upravit jídelníček. Po odeznění potíží přípravek podávejte ještě minimálně týden. Dopřejte zvířeti dostatek tekutin. 

Preventivní užívání vhodné zejména pro kočky - abyste předešli tvorbě bezoárů z trávicím traktu vaší kočky, podávejte přípravek kontinuálně v plné dávce. Obsah vlákniny usnadní vylučování i dávení zámotků srsti. Vždy dopřejte zvířeti dostatek čisté vody. 

Výběr produktu

Na našem trhu naleznete spoustu různých preparátů a doplňků pro zvířata. Liší se zejména kvalitou a cenou. Naturgreen dog cat nedělá co do kvality žádné kompromisy. Nabízíme vašim mazlíčkům produkty nejvyšší kvality stejně tak, jako pro lidi. Do přírodních želatinových kapslí dáváme jen prášky a extrakty z rostlin a hub, jež máte uvedené ve složení. Možná vám přijde zvláštní, že právě ve složení nenaleznete žádná pojivá, éčka, plnidla a další chemikálie. Mysleli jste si, že vyrobit doplněk bez nich nejde? A vidíte, je to možné. 

Proto nekrmte své mazlíčky zbytečnými chemikáliemi a dopřejte jim jen to, co vymyslela příroda sama. 

Více informací se dočtete v sekci: Jak vybrat správný doplněk stravy.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.zdravypejsek.cz

Země původu

Česká republika


REKLAMA

Dočtěte se více v zajímavých článcích

http://mynatureproduct.com/aloe-vera-100-procent-prirodni-gel

http://mynatureproduct.com/mlady-jecmen-suseny-prasek

http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra

http://mynatureproduct.com/rakovina-tlusteho-streva-a-rakovina-konecniku..html