E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Komplexní veterinární přípravek na revitalizaci jater

Komplexní veterinární přípravek na revitalizaci jater

Komplexní veterinární přípravek na revitalizaci jater obsahuje cenné polysacharidy z lesklokorky lesklé – Reishi a housenice čínské (Cordyceps sinensis), jež jsme zkombinovali dle receptu tradiční čínské medicíny.

Revitalizovat játra psů a koček napomáhá také ostropestřec mariánský extrakt, jež obsahuje 80 % silymarinu, který je v podpoře jaterních buněk výjimečný. Působí na několika úrovních. Při poškození jater snižuje aktivitu jaterních enzymů a zmírňuje průběh onemocnění jater. Zdravá játra chrání před toxickým poškozením, protože brání jedům navázat se na jaterní buňky a tím je poškodit.

Kurkumovník dlouhý a extrahované účinné látky kurkuminoidy jsou tradičním Ajurvédským lékem k ochraně a léčbě jater. Kurkuminoidy mají vysokou antioxidační aktivitu a protizánětlivé působení.

V našich želatinových kapslích naleznete pouze extrakty a prášky z řas. Jsou vyráběny bez plnidel, mazadel, stearátu, éček a dalších přídatných látek, které se zdravím nemají nic společného.

Jediný čistě přírodní produkt pro kočky a psy na našem trhu.

Schváleno Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 161-14/C.

V balení naleznete 120 kapslí po 480 mg.


(id:pes-5)
899,-
 -56%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Kupte 5 našich výrobků a získejte 6. ZDARMA. Produkt, který budete chtít zdarma si vyberte a napište nám jeho druh do poznámky k objednáce (pouze v ceně do 399 Kč)
Nakupujte od 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!

Naturgreen dog & cat vám představuje

Komplexní veterinární přípravek na revitalizaci jater

Ganoderma lucidum a Cordyceps sinensis dovedou stimulovat a vyživovat imunitní systém. Jejich cenné polysacharidy spolu synergicky působí a napomáhají revitalizaci jaterní tkáně koček a psů. Mezi účinné polysacharidy se řadí také beta-glukany, o kterých jste již jistě slyšeli. Ganoderma lucidum – Reishi navíc slaďuje funkce tělesných orgánů a harmonizuje jejich činnost. Z toho důvodu se používá také jako doplňková léčba rakoviny.

Kurkumovník dlouhý možná znáte jako koření, které se přidává do kari. Ale možná o něm nevíte, že tento kořen obsahuje látky kurkuminoidy, které patří k vůbec nejprozkoumanějším přírodním léčivům. Kurkuma se v indické Ajurvédě používá na potíže s trávením a zejména s játry včetně jejich onemocnění jako je žloutenka nebo cirhóza. Kurkuminoidy mají silné protizánětlivé vlastnosti a podporují zdravou krvetvorbu.

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) je bylina z rodu hvězdicovitých s červenofialovými květy. Cenné jsou na ní zejména její semena, protože obsahují silymarin, který se skládá z účinných složek silybinu a izosilybinu. Tyto látky se ve farmakologii používají k léčbě jater a k ochraně jaterních buněk před toxiny, ať už jde o alkohol nebo například jedy z hub.

Komplexní veterinární přípravek na revitalizaci jater lze užívat i jako doplněk u koček či psů, kteří musí užívat léky, které mají nežádoucí účinky na játra.

Složení

Extrakt z lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum) s 30 % polysacharidů, extrakt z cordyceps sinensis s 30 % polysacharidů, extrakt z kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa) s 98 % curcuminoidů a extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum) s 80 % silymarinu. Želatinová kapsle. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Dávkování

Druh / váha zvířete

Denní dávka

Kočky

1x denně 1 kapsle

Psi 5 – 10 Kg

2x denně 1 kapsle

Psi 10 – 20 Kg

2x denně 2 kapsle

Psi 20 – 30 Kg

2x denně 3 kapsle

Psi 30 Kg a více

3x denně 3 kapsle

Doporučené orální podání přípravku:

  • otevřete kapsli a přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti celou kapsli.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku.
  • V případě omylu a orálního užití tohoto veterinárního výrobku lidmi, vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí. V našich výrobcích pro zvířata jsou použity stejné nebo podobné čisté 100% přírodní suroviny tak, jako u výrobků pro lidi. Liší se pouze použitou kapslí (želatina) a menší (slabší) dávkou náplně v kapsli.

Způsob užití

Preventivní jaterní kůra: dopřejte svému psu i kočce jednou za rok preventivní jaterní kůru na pročištění a obnovu jaterní tkáně. Kočkám a psům do 20 Kg podávejte dle návodu 1 balení a psům nad 20 Kg dopřejte balení 2.

Zvířata s onemocněním jater nebo dlouhodobě užívající léky, které mohou játra poškozovat by měla užívat komplexní veterinární přípravek na revitalizaci jater kontinuálně dle uvedeného dávkování. 

Výběr produktu

Při výběru doplňku pro vaši kočku nebo psa je dobré si uvědomit, že v doplňcích stravy není potřeba používat žádné přídatné látky, plnidla, mazadla, konzervanty a další chemikálie. Naše produkty jsou toho důkazem. Do čisté želatinové kapsle jsou vloženy pouze pečlivě vybrané přírodní extrakty, jež vzájemně spolupůsobí k ochraně a revitalizaci jaterních buněk. 

Více informací se dočtete v sekci: Jak vybrat správný doplněk stravy.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.zdravypejsek.cz

Země původu

Česká republika


REKLAMA

Dočtěte se více o přírodních produktech

http://mynatureproduct.com/ostropestrec-mariansky

http://mynatureproduct.com/organic-curcumin-extra

http://mynatureproduct.com/cordyceps-sinensis

http://mynatureproduct.com/ganoderma-reishi