E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Komplexní veterinární přípravek s příznivým působením na kůži a srst

Komplexní veterinární přípravek s příznivým působením na kůži a srst

Komplexní veterinární přípravek s příznivým působením na kůži a srst kombinuje sílu bylinných extraktů a řas. Podporuje krásu vašeho zvířete zevnitř, jelikož bez zdravé kůže krásná srst nevyroste.

Zdravá kůže začíná u výživy, proto svým kočkám a psům dopřávejte zdravou stravu, která je pro ně určená, bez kompromisů.

Chlorella pyrenoidosa a extrakt z kurkumovníku dlouhého podpoří zdraví kůže vašeho zvířete zevnitř. Obě tyto složky pomáhají detoxikovat a zbavit jejich organismus těžkých kovů. Navíc karotenoidy obsažené v kurkumovníku udělají srst vašeho mazlíčka krásně lesklou a hebkou.

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus), pupečník asijský (Centella asiatica), známá jako Gotu Kola spolu s chaluhou bublinatou posilují odolnost kůže zvířat před nepříjemnými ekzémy a přílišnou přecitlivělostí.

V našich želatinových kapslích naleznete pouze extrakty a prášky z řas. Jsou vyráběny bez plnidel, mazadel, stearátu, éček a dalších přídatných látek, které se zdravím nemají nic společného.

Schváleno Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 163-14/C.

V balení naleznete 120 kapslí po 500 mg.

100 % přírodní produkt.


(id:pes-8)
799,-
 -50%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Kupte 5 našich výrobků a získejte 6. ZDARMA. Produkt, který budete chtít zdarma si vyberte a napište nám jeho druh do poznámky k objednáce (pouze v ceně do 399 Kč)
Nakupujte od 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!

Naturgreen dog & cat vám představuje

Komplexní veterinární přípravek s příznivým působením na kůži a srst

Pupečník asijský (Centella asiatica) známý jako Gotu Kola je tradiční bylina používaná v indické Ajurvédě. Obsahuje triterpeny, které se v tělech zvířat mění na steroidy, mezi které se řadí spousta významných látek, jako jsou vitamíny, saponiny, hormony nebo glykosidy. Gotu Kola se užívá na zvýšení odolnosti kůže, podporuje hojení ran a působí desinfekčně. Výborná je zejména na suchou, šupinatou pokožku a při svědění.

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) s astragalovými polysacharidy, které se vyskytují v jeho kořeni, používá tradiční čínská medicína již minimálně 2000 let. Léta prověřily jeho bezpečnost. Kozinec se používá jako přírodní tonikum k podpoře imunitního systému, proti zánětům kůže, detoxikaci organismu a pro své hojivé účinky. Obsahuje celou řadu aktivních látek, mezi něž patří aminokyseliny, minerály, flavonoidy, triterpeny a další. Vědci zkoumali účinky těchto látek každou zvlášť, avšak zjistili, že v kozinci blanitém působí mnohem lépe a účinněji jako komplex.

Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) je známá, protože se používá i v kuchyni a do směsi koření Curry. V kurkumě nalezneme curcuminoidy, které jsou mnohem cennější, než pouhé koření. Kurkuminoidy patří mezi jednu z nejprozkoumanějších přírodních látek a celá řada studií se zabývala a stále zabývá jejich léčebným využitím. Mají protizánětlivé a detoxikační účinky na organizmus, karotenoidy příznivě působí na kůži i srst zvířat a jako antioxidanty vychytávají volné radikály v těle, čímž pomáhají proti předčasnému stárnutí buněk.

Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní řada, která má ráda čistou vodu a spoustu slunce. Ideální podmínky pro její růst nalezneme například na Thaiwanu, odkuj ji i my dovážíme. Takto čistě vypěstovaná chlorella má velice pozitivní vliv na zvířecí i lidský organismus. Aby mohly být její účinné látky využity a neprošla organismem zvířete pouze jako vláknina, musí být narušena její celulózová stěna. Tento proces se nazývá dezintegrace. Poté lze s chlorelly čerpat její cenné živiny, jako jsou nukleové kyseliny, chlorofyl, vitamíny a další účinné látky.

Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus) je mořská řasa rostoucí na příbojových mělčinách Severního a Baltského moře. Obsahuje chlorofyl a žlutohnědé barvivo fukoxanthin, které způsobuje její hnědé zabarvení. Nejcennější látkou v chaluze bublinaté je jód, který se v ní přirozeně vyskytuje. Díky němu a řadě dalších složek přispívá k růstu zdravé a hebké srsti. 

Složení

Prášek z chlorelly pyrenoidosy, extrakt z kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa) s 95 % kurkuminoidů, extrakt z kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus) s 50 % polysacharidů, extrakt z pupečníku asijského (Centella asiatica) extrakt s 10 % triterpenů, extrakt z chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus) s 0,1 % obsahem přírodního jódu. Všechny extrakty mají standardizovaný obsah účinných látek. Želatinová kapsle. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Dávkování

Druh / váha zvířete

Denní dávka

Kočky

1x denně 1 kapsle

Psi 5 – 10 Kg

2x denně 1 kapsle

Psi 10 – 20 Kg

2x denně 2 kapsle

Psi 20 – 30 Kg

2x denně 3 kapsle

Psi 30 Kg a více

3x denně 3 kapsle

Doporučené orální podání přípravku:

  • otevřete kapsli a přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti celou kapsli.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku.
  • V případě omylu a orálního užití tohoto veterinárního výrobku lidmi, vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí. V našich výrobcích pro zvířata jsou použity stejné nebo podobné čisté 100% přírodní suroviny tak, jako u výrobků pro lidi. Liší se pouze použitou kapslí (želatina) a menší (slabší) dávkou náplně v kapsli.

Způsob užití

Užívání při problémech se srstí a kůží: přípravek podávejte psu či kočce pokud trpí kožními problémy - ekzémy, suchostí kůže atp., nebo jestliže má v srsti šupinky a je bez lesku. Podávejte do odeznění problémů. Zvažte i doplnění vitamínů a stopových prvků.

Kůra posilující kůži a srst: dopřejte vašemu zvířeti preventivní kůru jednou až dvakrát do roka. Zejména v letním a zimním období, kdy je kůže i srst vystavena větším nárokům. Srst se oživí a navrátí se jí přirozený lesk. Pro menší zvířata postačí 1 balení, pro větší si vezměte balení 2.

Výběr produktu

Pokud chcete prospět vašemu zvířeti, nezatěžujte ho doplňky, které vedle účinných látek obsahují řadu pomocných chemikálií, které se používají na to, aby tabletka pěkně držela pohromadě nebo měla pěknou barvu. V případě kapslí jde o mazadla, protispékavé látky a celou řadu éček, které jsou schopni výrobci do kapslí přimíchat.

Vy chcete zdraví svého psa nebo kočky podpořit, ne zatížit další chemií. Proto dbejte vždy o to, aby veterinární přípravek obsahoval pouze přírodní složky, které jde užívat v prášku, nebo jednodušeji v kapslích. A to, že kapsle jde vyrobit i bez mazadel a dalších chemikálií, mějte na paměti. Naše výrobky jsou toho důkazem.  

Více informací se dočtete v sekci: Jak vybrat správný doplněk stravy.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.zdravypejsek.cz

Země původu

Česká republika


REKLAMA

Zajímavé články čtěte zde

http://mynatureproduct.com/chaluha-bublinata

http://mynatureproduct.com/kurkumin-brani-rozvoji-kvasinek.html

http://mynatureproduct.com/chlorella-a-spirulina-zbavuji-telo-tezkych-kovu.html