E-SHOP PRO ZVÍŘATA > Komplexní veterinární přípravek usnadňující uklidnění

Komplexní veterinární přípravek usnadňující uklidnění

Komplexní veterinární přípravek usnadňující uklidnění, ideální na dlouhé cesty nebo při stresových podnětech, kterým se nedá vyhnout. Ať už je to návštěva veterináře, bouřka nebo Silvestrovské ohňostroje.

V životě každého majitele kočky nebo psa nastanou situace, kdy se zvířátko potýká s jistou mírou stresu. U některých to vyvolá zvukové projevy, jinde agresi nebo úzkost. Pro všechny tyto situace je vhodný Komplexní veterinární přípravek usnadňující uklidnění.

Je jistě lepší sáhnout po přírodním prostředku, který pomůže zvířátku s uklidněním, než krmit jej farmaceutickými prostředky s řadou vedlejších účinků.

Náš přípravek je složen z přírodních bylinných extraktů witánie snodárné (Withania somnifera) – známá i jako Ashwagandha s 5 % obsahem zklidňujících withanolidů a heřmánku pravého (Matricaria recutita) v němž nalezneme apigenin. O heřmánku je známo, že navozuje celkový pocit uklidnění. Bylinné extrakty jsou doplněny práškem z mladého ječmene, který doplňuje živiny, které zvířátko spotřebovává ve stresu.

V našich želatinových kapslích naleznete pouze extrakty a prášky z řas. Jsou vyráběny bez plnidel, mazadel, stearátu, éček a dalších přídatných látek, které se zdravím nemají nic společného.

Jediný čistě přírodní produkt pro kočky a psy na našem trhu.

Schváleno Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 165-14/C.

V balení naleznete 120 kapslí po 480 mg.


(id:pes-6)
699,-
 -43%
399,-
cena bez DPH 356,25
dostupnost: skladem

Kupte 5 našich výrobků a získejte 6. ZDARMA. Produkt, který budete chtít zdarma si vyberte a napište nám jeho druh do poznámky k objednáce (pouze v ceně do 399 Kč)
Nakupujte od 1500 Kč máte dopravu ZDARMA!

Naturgreen dog & cat vám představuje

Komplexní veterinární přípravek usnadňující uklidnění

Witánie snodárná (Withania somnifera) v indické tradiční medicíně Ajurvédě známá jako Ashwagandha obsahuje účinné složky withanolidy, které se získávají z jejího kořene. Ashwagandha působí v organismu jako adaptogen a první zmínky se o jejich účincích můžeme dočíst již 1500 let před naším letopočtem v sanskrtských textech. Witánie se užívá pro celkové zvýšení odolnosti organismu na psychické i fyzické úrovni.

Heřmánek pravý (Matricaria recutita) je tradiční bylinka vyskytující se v Evropě, Severní Americe, Asii i v Austrálii. Je to jednoletá bylina z čeledi hvězdnicovitých, která je vysoká přibližně půl metru. Poznáme ji podle charakteristické uklidňující vůně, kterou mají na svědomí silice, které obsahuje. Heřmánek se tradičně užívá jako podpora při hojení ran, na tišení bolesti a k navození celkového uklidnění. Obsahuje flavonoidy a terpeny, mezi něž se řadí i apigenin, jež uvolňují křeče a zklidňují celé tělo.

Prášek z mladého ječmene obsahuje celou řadu živin. Mladý ječmen, který jsme přidali do našich kapslí je původem z Austrálie, kde rostl v neznečištěném prostředí na výživných půdách a těšil se dostatkem slunečního svitu. Když výhonky dosáhly maximálního množství živin, byly šetrně sklizeny a usušeny tak, aby v nich byly zachovány všechny výživové složky včetně řady enzymů.

Složení

Prášek z mladých výhonků ječmene setého, extrakt z witánie snodárné (Withania somnifera) 5 % obsahem withanolidů, extrakt z heřmánku pravého (Matricaria Recutita) se standardizovaným obsahem apigeninu. Želatinová kapsle. Čistě přírodní produkt, vše bez přídatných pojiv a éček.

Dávkování

Druh / váha zvířete

Denní dávka

Kočky

1x denně 1 kapsle

Psi 5 – 10 Kg

2x denně 1 kapsle

Psi 10 – 20 Kg

2x denně 2 kapsle

Psi 20 – 30 Kg

2x denně 3 kapsle

Psi 30 Kg a více

3x denně 3 kapsle

Doporučené orální podání přípravku:

  • otevřete kapsli a přisypte prášek do krmiva.
  • podejte zvířeti celou kapsli.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku.
  • V případě omylu a orálního užití tohoto veterinárního výrobku lidmi, vám nehrozí žádné zdravotní nebezpečí. V našich výrobcích pro zvířata jsou použity stejné nebo podobné čisté 100% přírodní suroviny tak, jako u výrobků pro lidi. Liší se pouze použitou kapslí (želatina) a menší (slabší) dávkou náplně v kapsli.

Kdy přípravek zvířeti podávat?

U stresových situací: podávejte přípravek dle uvedeného dávkování. Pokud víte dopředu, že vaše zvíře čeká stresová situace, doporučujeme přípravek podávat 2 - 3 dny předem. 

Neklidný pes nebo kočka: v případě, že jste majitelem neklidného, zvýšeně dráždivého nebo neurotického pejska či kočičky, jim podávejte přípravek kontinuálně v uvedené dávce. Vzhledem k tomu, že je složen z čistě přírodních látek, nemůže vašemu zvířeti ani při dlouhodobém užívání uškodit. Spíš právě naopak. 

Výběr produktu

Stejně jako pro sebe, tak i pro své kočičky a pejsky vybírejte vždy přírodní produkty bez pojiv éček, protispékavých látek a dalších chemikálií. Není důvod je do kapslí přidávat a platit tak za něco, co vlastně nechcete a zdraví vašich mazlíčků to neprospívá. Vždyť až polovina váhy tabletky jsou jen plnidla a látky, které způsobují to, aby držela po hromadě.

Proto naše přírodní směsi extraktů a prášků z řas plníme pouze do želatinových kapslí. Pečlivě jsme vybrali společnost, která nám kapsle dovede naplnit i bez mazadel, avšak za trochu vyšší cenu, protože kapsle tak dokonale ve stroji nekloužou, jako když se tyto chemikálie použijí. Podobně je to s obsahem kapslí. Pokud se do extraktů a prášků nepřidá látka, která zaručuje jejich dokonalou sypkost, výroba je trochu složitější, ale ne nemožná. My jsme důkazem toho, že kapsli bez chemie vyrobit jde.

Více informací se dočtete v sekci: Jak vybrat správný doplněk stravy.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.zdravypejsek.cz

Země původu

Česká republika


REKLAMA

Doporučujeme k přečtení zajímavé články

http://mynatureproduct.com/mlady-jecmen-suseny-prasek

http://mynatureproduct.com/hlinik-muze-byt-pricinou-alzheimerovy-choroby.html