MARINE CORAL WATER - KORÁLOVÁ MINERÁLNÍ VODA

 

Jemně mletý fosilizovaný mořský korál – písek velikost zrn 1 - 2 mm, který obsahuje vápník, magnesium/hořčík/ a dalších více než 73 základních mořských stopových minerálů. Používá se k čištění vody, správnému nastavení PH a následnému obohacení vody minerály.    

obsahuje více než 73 základních mořských 100% přírodních minerálů včetně vápníku a hořčíku odstraňuje z
kohoutkové nebo balené vody škodliviny a zbytkový chlór, zvyšuje pH vody na mírně zásaditou a pomáhá vyrovnávat nežádoucí překyselení organismu.                                             

Mořský korál je unikátní substance - látka, které žije v moři po více než 500 milionů let. Za dobu jeho  existence  bylo dosaženo  dokonalé  harmonie  živočišného, rostlinného a minerálního světa. Je to zvláštní přírodní úkaz, který v sobě spojuje hned  několik materiálních forem – je to mořský živočich se zvláštním  vzhledem,  který  připomíná tvar divokého keře. Existuje jen  díky mořským  solím  a  živí  se  mořskými  mikroorganismy.
 
Unikátní  účinky korálu  mají blahodárný vliv na  působení  lidského  organismu. V  mořském  korálu  je  nejvýše  zastoupený  vápník, který je potřebný nejen  pro  vývoj  zubů a kostí, ale také  pro udržení její struktury, mineralizaci  a  hustoty,  ale  je také důležitý pro krevní srážlivost.
 
Mimo vápník, který je nosným prvkem je zde zastoupen ve velkém poměru  také hořčík, ale i další důležité minerály jako je , železo, draslík,  fosfor, sodík, zinek,  chrom, síru, křemík, mangan, a dalších 73 vzácných  a důležitých  minerálů. Tento bohatý komplex minerálů reguluje  minerální  rovnováhu  v celém našem  těle. 
Něco u účincích korálové vody:

korálová voda

učinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Chcete-li se o tomto produktu a jeho účincích dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací stránka našich dodavatelů a výrobců, kde se dozvíte vše co Vás zajímá o působení tohoto produktu na lidský organismus. 

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

Korálová voda

Návod k použití:

Otevřete – ustřihněte alu  sáček  tak, aby šel vždy po otevření opět dobře uzavřít. Alu sáček v místě, kde byl otevřen, vždy po použití jedenkrát přeložte a pevně uzavřete např. kancelářkou sponkou nebo kolíčk. Zajistíte tak co největší-nejdelší poměr vitamínů v sáčcích. 
 
Do uzavíratelné láhve 1- 1,5l se vloží neporušený sáček, protřepe se 15 sekund a 5 min se nechá odstát poté můžete popíjet. Nejlépe je vypít první dávku cca 0.5l ráno před snídaní a poté postupně během dne vypít. Ideální je míchat do menších lahví 1l kterou potřebujete do 3 hodin od namíchání. Je to sice dražší záležitost, ale nejlepší kvalita nabitá 100% minerály. Při „spořivém programu“ ráno připravenou vodu během dne vypijte!
 
Naše doporučení 1 sáček je  na 1 - 1,5l. Někteří míchají až s 3l vody, ale zde již není 100% účinek. Jednak je to více vody a jednak minerály postupně při každém otevření lahve díky své těkavosti vyprchávají. Korálová voda je cenově dostupná pro každého!
 

1ks Alu sáček 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balení Mini pack 5 x Alu sáček 

 
Naše doporučení
Pro výrobu korálové vody použijte pouze neperlivou vodu.
Korálovou vodu nepřevařujte - ztrácí minerály,
Sáček neroztrhávejte  a nevysypávejte před užitím!
Koral prášek není rozpustný ve vodě - pouze se z něj uvolňují minerály.
V případě roztržení sáčku není požití korálového písku zdraví  nebezpečné.
Je vhodné spotřebovat připravenou korálovou vodu během jednoho dne.
 
Měsíční balení korálové vody je celkem 30 sáčků po 1000 mg. Sami si můžete tento 1 měsíc vyzkoušet jestli poznáte její vynikající  účinky. Balený, drcený, fosilizovaný  korál je vložen v  sáčcích  podobných porcovanému čaji.
 
Balení na měsíc
 5x alu  sáček po 6 ks celkem 30 ks po 1g celkem váha 50g
Složení

 Coral kalcium 947mg ,Coral magnesium 34  mg ,Mořské minerály  14mg,, ascorbic 5mg

 

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí.
Vhodné pro všechny generace od dětí až po seniory.
Velmi vhodné pro těhotné a kojící ženy 
Skladujte v suchu, temnu a chladu,  v dobře uzavřeném obalu.
 
Dovozce:
GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.
Ukrajinská 728/2 Praha 10100
IČ 28579097
Země původu:
Okinawa - Japan

 

                                                      

 


TOPlist