Novinka

Multipolární radiofrekvenční přístroj RF-3.6 2N

Speciální nabídka pro studia,kosmetičky a další ,

Tento přístroj je možno použít k napnutí a regeneraci svěšené a povadlé kůže  po ošetření kryolipolýzou, ale také pro vypnutí, vyhlazení a regenaraci jednotlivých partii těla a obličeje.

            Tělová radiofrekvence vám vytvaruje postavu a zbaví vás ochablé pokožky.

 Tělová radiofrekvence je neinvazivní metoda, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla (bříško, paže, nohy, hýždě, záda). Výborné výsledky tělové radiofrekvence jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, a partií ošetřených kryolipolýzou v důsledku rychlého úbytku „odsátého“ tuku. Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu. Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění ochablé pokožky. Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže

Přístroj, multipolární hlavice s odsáváním na strie, tripolární na obličej a krk, tripolární na oční vrásky, hexapolární na celulitidu.

 

 

Multipolární radiofrekvenční přístroj RF-3.6 2N využívá unikátní radiofrekvenční technologii k řízenému zahřívání pokožky. Multipolární radiofrekvenční přístroj RF-3.6 2N využívá radiofrekvenční systém pro hloubkovou řízenou RF penetraci s možností, tripolární nebo hexapolární radiofrekvence.Průběh ošetření se provádí specifickými tahy pomocí speciálních radiofrekvenčních hlavic a speciálního krému. Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží (proniká 15 – 20 mm do tkáně), kde intenzivně zahřívá tukové buňky (až na 48 °C, v oblasti krku a obličeje se má pohybovat teplota od 39 – 44 °C), redukuje celulitidu, vypíná a vyhlazuje pokožku. Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže na celém těle včetně obličejových partií a oblasti kolem očí, přičemž dochází k odstranění vrásek. Ve tkáni, vlivem působení energie – zahřátí, dochází k rozrušení tukových buněk a jejich redistribuci, ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken (nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější), ke zvýšení krevní mikrocirkulace, zlepšení zásobování tkání kyslíkem a k podpoře přirozených regeneračních metabolických procesů (podporuje se tvorba elastinu). Lymfatický systém odstraňuje odpadní látky uložené v podkoží včetně rozrušených tukových buněk a v konečném důsledku díky těmto procesům dochází k léčbě celulitidy.

Ošetření je bezbolestné, bez vedlejších účinků a lze jej kombinovat s jinými technikami (např. kryolipolýza, kavitace apod.). Někteří odborníci doporučují po zákroku lymfodrenáž pro zlepšení lymfatického systému, ale tato není podmínkou.

Výsledkem tělové radiofrekvence je viditelně pevnější a pružnější pokožka, dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitidy, redukci objemu a celkové tonizaci pleti.

Pro dlouhotrvající efekt je nutné podstoupit opakované ošetření, v závislosti na ošetřované partii. Pro oblast krku a obličeje se doporučují cca 4 ošetření každých 5 – 7 dní po dobu 20 minut. Poté může klient docházet na pravidelné udržovací zákroky, frekvence zákroků je individuální, ale ne více jak 1 sezení každých 30 – 45 dnů. Pro ostatní partie těla je doporučováno většinou cca 7 ošetření po dobu 30 – 50 minut, v závislosti na ošetřované partii. Ošetření se podle potřeby opakuje za 2 až 3 týdny. Mezi jednotlivými ošetřeními je nutné dodržovat zvýšený pitný režim, který usnadňuje postupné odbourání a vyplavení destruované tkáně. Metodu je možné provádět během celého roku.

Z klinických testů: vyhlazení vrásek a kontur obličeje, vypnutí pokožky, odstranění tzv. dvojité brady a zlepšení textury a vypínání pokožky. Dále pak redukce obvodu stehen až o 6 cm, pasu až o 9 cm.

 

Novinka

4 hlavice pro ošetření jednotlivých partií těla

 

                   Tripolární hlavice 1 – pro ošetření obličeje a krku

    Hexapolární hlavice 2 – pro ošetření větších ploch (stehna, hýždě, končetiny atd.)

   Tripolární hlavice 3 – pro ošetření větších i menších ploch, na zpevnění pokožky

Multipolární hlavice 4 – pro ošetření větších ploch s pod tlakem (oblasti břicha)

image
Radiofrekvenční vlna působí na tukové buňky
Dochází k postupné destrukci tukových buněk a ke zmenšení objemu podkožního t

 

 

 

Multipolární radiofrekvenční přístroj RF- 3.6 - histologické výsledky

image

Remodelace kolagenových vláken a Lipolytický efekt

Dle histologických testů měly ošetřené tukové buňky méně homogenní tvar, byly pročištěné, prodloužené s částečně napnutou membránou. Výsledky indikují zvýšení metabolismu vedoucímu k redukci tuku.

 

Multipolární radiofrekvenční přístroj RF- 3.6 -  výsledky klientů PŘED a PO zákroku

image

 

Bezpečnostní informace :


Ošetření se neprovádí u klientů s metabolickým onemocněním, diabetici, onemocněním jater a ledvin, onkologičtí pacienti, během těhotenství a kojení, u jedinců s kovovými implantáty a nádory, HIV, bércové vředy, záněty či kožními výsevy v místě aplikace.

Parametry přístroje  : AN Softwer 220 V / 50HZ / 50 W

Speciální cena do konce měsíce  88 500 Kč + 21% DPH   sklad Olomouc

SKLADEM 

 Možnost vyzkoušení přístroje  „naživo „ v Olomouci po dohodě po celé ČR náklady dohodou dle místa.

 Zaškolení+  certifikát 2000 Kč + DPH 21%

 

Objednávky-dotazy -import    Leoš Nováček 00420 608711958

servis-poradenství telefon na zavolání 

Importér

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10

Provozovna  Rooseveltova 115
Olomouc 779 00

Ič :28579097

leos@megatrampoliny.cz

leos.n@seznam.cz

www.naturgreen.cz

 

 

 

TOPlist