E-SHOP > Pro děti > Imunáček extra

Imunáček extra

Nové a jedinečné čistě 100% přírodní standardizované produkty pro děti vyrobené jen z čistých extraktů bylin a hub, doplněny o výživné prášky z chlorelly pyrenoidosy, spiruliny platensis, vojtěšky a mladého ječmene. Nic jiného u nás v kapsli nenaleznete. Přísady do přípravků jsou pečlivě vybírány tak, aby se jejich účinky podporovaly a umocňovaly. Vše je do kapslí plněno bez chemie, sladidel, éček, konzervantů a dalších přísad. Ne, jak je zvykem u konkurence, kde až 70 % náplně kapsle tvoří přídatné látky. Pouze u nás je to přesně tak, jak příroda sama chtěla.

Imunáček extra je přípravek kombinující účinné polysacharidy z lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum), v tradiční čínské medicíně známé jako Reishi a z kořene kozince blanitého (Astragalus membranaceus), který je právem nazýván adaptogenem. Polysacharidy, jinak nazývané také glukany jsou účinně doplněny prášky ze sladkovodní řady chlorelly pyrenoidosy, která obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerály, dobře stravitelné bílkoviny, železo, chlorofyl, nukleové kyseliny (DNA a RNA) a chlorelový růstový faktor (CGF). Abychom byli schopni využít látky uvnitř sladkovodní řasy chlorelly využít, musí být šetrně dezintegrována její buněčná stěna, náš trávicí systém totiž celulózovou skořápku chlorelly nedovede strávit. Spirulina platensis, sladkovodní sinice nemá celulózovou buněčnou stěnu, proto také nemusí projít procesem dezintegrace. Obsahuje podobně jako chlorella bílkoviny, vitamíny (včetně B12), minerály, stopové prvky, nukleové kyseliny a barvivo fykocyanin.

Stejně jako sobě dopřejte svým dětem přípravky, které pochází z čistě přírodních zdrojů.


(id:děti-imun)
399,-
cena bez DPH 346,96
dostupnost: skladem

Při využití slevy 5+1 zdarma můžete do poznámek uvézt, které dětské přípravky si přejete nakombinovat.

Imunáček Extra

Nová silná komplexní formule

Dopřejte svým dětem zdraví pocházející z přírody. Imunáček extra kombinuje sílu standardizovaných extraktů z Reishi a z kozince blanitého a výživové vlastnosti chlorelly pyrenosidosy a spiruliny platensis ze sluného Taiwanu.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května  2012), které platí od 14.12.2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše co vás o daném produktu zajímá. 

Stačí kliknout na tento odkaz

Imunáček extra

Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum) – Reishi je chorošovitá dřevokazná houba, která roste na tvrdém dřevě. Již tisíce let je ceněna v tradiční čínské medicíně pro své blahodárné účinky na lidský organismus. Dříve tuto vzácnou houbu mohl konzumovat jen císař, kdokoliv jiný by ji snědl nebo použil k léčení, by zaplatil životem. Až moderní vědecké studie postupně zjišťují v čem síla a účinnost Reishi spočívá. Obsahuje cenné polysacharidy (beta-glukany) a triterpeny, které dovedou tělo a imunitní systém regulovat jako celek.

Polysacharidy – glukany jsou složené cukry, které dovedou aktivizovat nespecifické imunitní buňky, tzv. makrofágy. Makrofág se beta-D-glukanem aktivizuje a dojde k lepšímu pohlcování cizorodých částit a k aktivizaci specifické imunitní odezvy B a T lymfocytů.

Triterpeny – jsou terpeny složené z šesti izoprenových jednotek a jsou součástí rostlinných silic.

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) obsahuje ve svém kořeni astragalové polysacharidy, které jsou podobné těm, které se vyskytují v medicinálních houbách. Tato rostlina z čeledi bobovitých se řadí mezi adaptogeny, tedy rostliny, které dovedou pomoci organismu se přizpůsobit změnám prostředí a odolávat stresu. Stres patří mezi faktory, které dovedou nepříznivě ovlivňovat lidský imunitní systém a tělesné pochody, jako takové, pokud trvá dlouhodobě.

Oba extrakty polysacharidů z kozince blanitého i z Reishi jsou od našeho ověřeného dodavatele, který investuje do nejmodernější a šetrné výroby, při které zůstává zachován nejlepší poměr živin v extraktu. Všechny extrakty jsou standardizovány, takže si můžete být jisti, že 30 % polysacharidů u Reishi a 50 % polysacharidů z kozince znamená minimální obsah této látky v extraktu. Všechny naše extrakty mají doložitelné a dohádatelné certifikáty jakosti.

Spirulina platensis je sladkovodní sinice, která se pěstuje stejně jako naše sladkovodní jednobuněčná řasa chlorella pyrenoidosa na Taiwanu. Oba tyto sladkovodní organismy potřebují k tomu, aby ve svých jednobuněčných tělech nakumulovaly co nejvíce živin dostatek sluníčka, čisté vody a hlavně vzduch. Mají totiž schopnost na sebe vázat těžké kovy, což je vlastnost, kterou si ceníme, když je obě užíváme. Pokud se ale pěstují v zemi, například v Číně, která o životní prostředí nedbá, místo čistých řas dostaneme řasy, které již tyto nečistoty nakumulovaly do svých buněčných těl v zemi původu. Naše chlorella i spirulina se z těchto důvodů pěstuje výhradně na Taiwanu, který je čistší oproti Číně nebo Japonsku, které bylo navíc postiženo havárií ve Fukušimě.

Složení

Nutriční informace

1 kapsle

 6 kapslí

Lesklokorka lesklá (Reishi) extrakt

120 mg*

720 mg*

Chlorella pyrenoidosa

112 mg*

672 mg*

Spirulina platensis

112 mg*

672 mg*

Kozinec blanitý extrakt

56 mg*

336 mg*

*DDD nebyla stanovena.

Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum) standardizovaný extrakt s 30 % polysacharidů, Chlorella pyrenoidosa dezintegrovaná prášek, Spirulina platensis prášek, Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus) standardizovaný extrakt s 50 % polysacharidů, Želatinová kapsle.

Dávkování

Děti ve věku 4 – 8 let užívají ráno a večer 2 kapsle, nejlépe před jídlem nebo 30 minut po jídle. Prášek z kapslí můžete dítěti přimíchat do přesnídávky nebo jiného pokrmu. Jídlo nesmí být teplé. Zapijte dostatečným množstvím vody, čaje nebo ovocné šťávy.

Děti ve věku 8 – 15 let mohou užívat  2x denně ráno a večer 3 kapsle, nejlépe před jídlem nebo 30 minut po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody, čaje nebo ovocné šťávy.

Dospělí mohou užívat dvojnásobnou dávku přípravku. Zapít dostatečným množstvím vody.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění

Není určeno dětem do 4 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Výběr produktu

Naše produkty pro děti jsou ve stejné kvalitě, avšak s šetrnější recepturou, než produkty pro dospělé. Namíchány jsou tak, aby v těle podporovaly ozdravné procesy. Všechny složky našeho produktu jsou certifikované a pocházejí od ověřených výrobců, kteří splňují nejpřísnější světové normy, jako je GMP (Good Manufacture Practise), ISO atd. Neuznáváme nakupování a ředění surovin plnidly od překupníků, které slouží jen k zvýšení zisku a kvalita produktů jde kvůli nim dolů. Od nás dostanete standardizované extrakty a prášky z řas vždy v nejvyšší kvalitě.

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.
Ukrajinská 728/2 Praha 10100
IČ 28579097
www.naturgreen.cz

Země původu

Česká republika


Zajímavé články a studie

http://mynatureproduct.com/imunacek-extra/

http://mynatureproduct.com/9-duvodu-proc-uzivat-reishi.html

http://mynatureproduct.com/rozdily-mezi-chlorellou-a-spirulinou.html

TOPlist